About

PL:
 Cześć! Nazywam się Barbara Klecha i jestem studentką biotechnologii na Uniwersytecie Łódzkim. Bloga założyłam by podzielić się z wami moimi zainteresowaniami, na które składają min,: muzyka, moda, filmy oraz język włoski.

Kto zaczynał już kiedyś swoją przygodę z blogiem wie, że najtrudniej zawsze napisać coś o sobie, dlatego też ja chcę się skupić na temacie bloga.
Nazwa skyspiration powstała z połączenia słów inspiration oraz sky. Inspiration, ponieważ do każdego ciekawej notki na blogu potrzeba jakiejś inspiracji, sky zaś to był mój pierwszy nick pod którym zaczęłam swoje życie online.
Trudno jednoznacznie zdefiniować tematykę bloga. Nie chcę na razie określać jego tematyki bo sama nie potrafię przewidzieć, o czym będę blogować.

ENG:
Hi! My name is Barbara Klecha and I study biotechnology on the University of Lodz. I created this blog to share my interest: music, fashion, movies and Italian language. 
 
For most people it's very difficult to write something about themselves. For me also, so I want to focus on the blog.
The name "skyspiration" is a mixture of two words: sky and inspiration. I chose the word inspiration because inspiration is necessary when we want to create an appealing post. I also chose "sky" because it was my first nick on the Internet.
It's hard to say the main topic of my blog. I don't want to set down topic now, because I can't predict my ideas.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz